Antalya Otobüsleri

antalyattlogo

Antalya toplu ulaşımında esas yükü üslenen halk otobüslerinin ve minibüslerinin detaylı hat ve güzergah bilgilerinin bulunduğu, rota belirlenebildiği, harita üzerinden rotanın takip edilebildiği tamamen Antalya şartları göz edilerek tasarlanmış harita ulaşım uygulaması “Antalya Otobüsleri” ile artık Antalya’da nereye nasıl gideceğinizi öğrenmek çok kolay. Uygulamayla otobüs nerede, nasıl ulaşabileceğinizi, nerede inip binebileceğinizi öğrenebilirsiniz.

Uygulama kendine has bir özellik barındırır, uygulama ile Antalya’daki pek çok halk otobüsündeki gibi tam olarak otobüse nerede binip ineceğinizi istasyondan bağımsız olarak kendiniz ayarlayıp, bu bilgileri harita üzerinden takip edebiliyorsunuz. Uygulamada en güncel veriler kullanılmıştır ve bu bilgiler kendi sunucusu üzerinde barındırılmaktadır. Yani uygulama kendi sunucusu haricinde başka hiçbir yerden bilgi çekmemektedir. Bu size bilgiye ulaşmanızda akıcılık ve verimlilik sağlar. Uygulama A-kent sunucusuna bağlı olarak çalışmaz.

Hatların güzergah bilgilerine, tam olarak hangi sokaklardan geçtiğine kadar detaylı şekilde erişebilirsiniz. Harita üzerinden konum ve güzergah araması yapabilirsiniz.

Yakında pek çok platformda olacak uygulama daha da geliştirilerek size daha iyi bir hizmet sunacaktır. Uygulama kullanıcı etkileşimlidir, herhangi eksik,sorun veya öneride bulunmak istemeniz durumunda uygulamayı kullanarak geliştirici ile iletişim kurabilirsiniz. Bu uygulama Antalya halkı ve gelen turistlere yardımcı olmak için yapılmıştır.

Uygulamayı aşağıdaki desteklenen platformlardan indirebilirsiniz;

Android Telefon ve Tabletler için:

 

Versiyon Geçmişi : 

2.0 Yenilikler

  • Tasarım düzenlemeleri yapıldı
  • Ufak cihazlar için tasarım düzeltildi
  • Bağlantı sorunları giderildi
  • Reklam kapatma özelliği gelecek versiyonda getirilebilir bunun için düzenleme yapıldı ancak aktif edilmedi

 

– DUYURULAR :

  • Zamanla güzergah bilgilerinin eskimesi, güncellemenin çok zaman alması ve güncellemeye zamanım olmaması sebebiyle bir süreliğine uygulamam store’dan çekilmiştir. İlerleyen zamanlarda eğer güncellersem belki IOS ile birlikte tekrar store’a geri yükleyebilirim.

 

354 total views, 4 views today

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir