Hakkımda

Merhaba ben Gökhan ALP,

Bilgisayar Mühdendisliği mezunuyum. Çeşitli iş, stajlarımda ve bireysel projelerimde yazılım geliştirici, IT görevlisi, deployment, 3d low poly modelling, oyun geliştirici gibi çalışmalar tecrübe etmekle birlikte Microsoft Yaz Okulu 2014’te stajyer olarak görev aldım. Sonrasında Microsoft Student Partner olarak görev yaptım.

Mobil uygulamalarla ilgilenen bir yazılımcıyım. İlk olarak IOS ile başladığım bu sürece Windows Phone ve sonrasında Android ile çalışmalar yaparak devam ettim. Projelerimde web servisleri ASP.Net üzerinde yazmaktayım.

Profesyonel iş hayatımı çeşitli firmalarda Mobil Uygulama Geliştiricisi olarak sürdürmekteyim. Esas uzmanlık alanım IOS platformunda Iphone telefonlara mobil uygulamalar geliştirmek olup Android ve .Net servis yazma bilgisine de sahibim. İş hayatım boyunca yoğunlukla IOS üzerinde çalışsam da Android ve web servis yazma gibi konularda da profesyonel olarak çalıştım ve çalışmaktayım.

Sitemde kişisel projelerim duyurulmakta ve kişisel teknik blogumda bilgi paylaşılmaktadır. Kişisel projelerime ait duyuruları ve çalışmalarımı sitemden takip edebilirsiniz. Bana aşağıdaki bilgilerimden veya sitemdeki yazılara yorum yazarak ulaşabilirsiniz.

 

Bana ulaşmak isteyenler;

Email : dev.gokhan@hotmail.com
Linkedin : tr.linkedin.com/in/gokhanalp
Twitter : https://twitter.com/gokhantdev
Google+ : https://plus.google.com/u/0/102593637009655415308

 

 

 

 

 

 

 

6,265 total views, 1 views today